2017 жылы марапатталған  оқушылар  тізімі   

 

 

 

 

 

 

 

 

Оқушылардың 

аты-жөні

       Сыныбы 

        Байқау   түрі

 

                            Нәтижесі

Жетекші  мұғалім

Аудандық  олимпиада, байқау,     сайыстардың  атауы

Аудан

Облыс

Респуб

лика

 

1

Теміртасқызы   Мерей

11

«Менің  отбасымның  бағы -елімнің  мәртебесі»

Алғыс  хат

 

 

Анесова  Шынар

2

Мұстахимова  Әсемай

11

«Ана  тілі»  ару  байқауы

І  орын

 

 

Исатаева  Бақытнұр

 

3

Есенбай  Бекзат

Жұмабаев  Ерғанат

Мустахимова  Әсемай

11

«Нашақорлыққа   қарсы   театрландырылған  көрініс»

ІІ  орын

 

 

Анесова  Шынар

4

Есенбай  Бекзат

Саматов  Аян

Сапуанова  Камшат

Қазиева  Мадина

Қадырғалиева  Гулден

10-11

«Адал  ұрпақ» еріктілер  клубы  

 

І  орын

 

 

Анесова  Шынар

5

Төлегенова  Елнұр

Қуатқалиева  Эльмира

Халидоллаева  Балауса

«Гүл  өсірушілер» сайысы

ІІІ  орын

 

 

Хасанова  Үздік

6

Төлегенова  Бибігүл

9 б

«Жас  мерген»

ІІІ орын

 

 

Оразжанов  Нұртай

 

7

Әдебиетов  Бекзат

10

«Жас  мерген»

ІІ  орын

 

 

Оразжанов  Нұртай

 

8

Төлегенова  Бибігүл

«Әбіш оқуы»

шығармашылық  иллюстрациялық  суреттер  байқауы

І  орын

 

 

Шамашев  Біржан

9

Абзал  Ілияс

8

«Қазақстан  болашағы – балалар  көзімен»  сурет  байқауы

Алғыс  хат

 

 

Шамашев  Біржан

10

Хаһимеденова  Еңілік

10

Теміржан  Жүгінісовты  еске  алуға арналған  шахматтан  аудандық  турнир

ІІІ  орын

 

 

Бимурзаев  Қайыржан

11

Бақытбек  Жалғасбек

11

Аудандық  оқушылар  спартакиадасы

ІІІ  орын

 

 

Бимурзаев  Қайыржан

12

Қадырғалиева  Гүлден

Қазақ   тілі

ІІ  орын

 

 

Мусаев  Амангелді

13

Сабырұлы  Нұралы

8

Тарих

Алғыс  хат

 

 

Жұмағалиев  Тоқтар

14

Галимова  Камшат

Тарих

Алғыс  хат

 

 

Қуанбаева  Гулайым

15

Өмірболатова  Алтын

Құқықтану

ІІІ   орын

 

 

Қуанбаева  Гулайым

16

Рапихова   Нүргүл

10

Құқықтану

ІІІ  орын

 

 

Қуанбаева  Гулайым

17

Адилов  Бекболат

11

Құықтану

ІІ  орын

 

 

Қуанбаева  Гулайым

18

Ексанов  Мерей

Физика

ІІ  орын

 

 

Ермекова  Айдана

19

Бақтыбек  Жалғасбек

11

Физика

Алғыс  хат

 

 

Ермекова  Айдана

20

Марданова  Фатима

8

Ағылшын

ІІІ  орын

 

 

Муханбетчеева  Нүргүл

21

Сапуанова Камшат

9

Ағылшын

ІІІ  орын

 

 

Муханбетчеева  Нүргүл

22

Саматов  Аян

10

Ағылшын

Алғыс  хат

 

 

Муханбетчеева  Нүргүл

23

Теміртасқызы  Мерей

11

Биология

Алғыс  хат

 

 

Муханбетқалиева  Роза

24

Абзал  Ілияс

8

География

Алғыс  хат

 

 

Ихсанова  Елена

25

Есенбай  Бекзат

Теміртасқызы  Мерей

Мустахимова  Әсемай

11

«Ар-намысым  қасіретім,  мақтанышым –желтоқсан»  атты  аудандық  қойылымдар  байқауы

 

І  орын

 

 

Анесова  Шынар

26

Утепқалиева  Гулназ

8

Тәуелсіздіктің  26  жылдығына  орай  «Менің  Қазақстаным»  атты  аудандық  көркемсөз  оқуларының  байқауы

ІІІ  орын

 

 

Хасанова  Үздік

27

Шайбекова  Қарақат

7

ІҮ Облыстық  «Жадыра  жас  дарын»фестиваль-конкурсы

 

Диплом  І  дәрежелі

 

Сидагалиева  Гулмира

28

Асқарқызы  Толғанай

ІҮ Облыстық  «Жадыра  жас  дарын» фестиваль-конкурсы

 

Диплом  ІІ  дәрежелі

 

Кенжешова  Гулзада

29

Мубарак  Аманат

7

ІҮ Облыстық  «Жадыра  жас  дарын»фестиваль-конкурсы

 

Диплом  І  дәрежелі

 

Сидағалиева  Гулмира

32

Темірбекқызы  Нэйля

10

Райымбек  батырды  еске  алуға  арналған  ашық  турнир таэквонда

 

 

 

ІІІ  орын

Аманғалиев  Руслан

33

Нұржанқызы  Жайнар

«Жас  каллиграфшы» көркем  жазу  бойынша  республикалық   байқау

 

 

 

ІІІ  орын

Удербаева  Айнур

34

Кадырбаев  Нұрасыл

«Funny  English»интеллектуалдық  байқау 

ІІІ  орын

 

 

Муханбетчеева  Нүргул

35

Сапуанова  Камшат

«My finst President» эссе  жазу

 

ІІ  орын

 

 

Муханбетчеева  Нүргул

36

Жүсіпбекұлы  Ералы

 

Бастауыш  сынып  оқушылары  арасында  өткен  математика  олимпиадасына  үздік  білімі  үшін

І  орын

 

 

Иманғалиева  Мазлұмат

37

Ерікқызы  Шынар

 

Бастауыш  сынып  оқушылары  арасында  өткен  математика  олимпиадасына  үздік  білімі  үшін

І орын

 

 

Иманғалиева  Мазлұмат

38

Нұрланқызы  Нұрай

 

Бастауыш  сынып  оқушылары  арасында  өткен  математика  олимпиадасына  үздік  білімі  үшін

 

 

 

Иманғалиева  Мазлұмат

39

Болашбаева  Перизат

 

Бастауыш  сынып  оқушылары  арасында  өткен  математика  олимпиадасына  үздік  білімі  үшін

 

 

 

Байдаева  Алтынай

40

Жұмажанова  Жадыра

 

Бастауыш  сынып  оқушылары  арасында  өткен  математика  олимпиадасына  үздік  білімі  үшін

 

 

 

Үдербаева  Айнұр

41

Теміртас  Бекарыс

 

Бастауыш  сынып  оқушылары  арасында  өткен  математика  олимпиадасына  үздік  білімі  үшін

 

 

 

Үдербаева  Айнұр

42

Мегданов  Аят

 

Бастауыш  сынып  оқушылары  арасында  өткен  математика  олимпиадасына  үздік  білімі  үшін

 

 

 

Үдербаева  Айнұр

43

Ким  Роман

Золотое  руно

 

 

ІІ  орын

Инаматова  Ақмарал

44

Нұрланұлы  Ерасыл

Золотое  руно

 

 

ІІІ  орын

Инаматова  Ақмарал

45

Ғадыл  Елназ

Золотое  руно

 

 

ІІ орын

Инаматова  Ақмарал

46

Нұржанқызы  Әлия

Золотое  руно

 

 

 

ІІ  орын

Инаматова  Ақмарал

47

Фатима  Мухамбетиярова

Республикалық  Ұлттық  Интернет  Олимпиадасы  қазақ  тілі  пәнінен

 

 

І  орын

Иманғалиева  Мазлұмат

48

Ералы  Жүсіпбекұлы

Республикалық  Ұлттық  Интернет  Олимпиадасы дүниетану  пәнінен

 

 

ІІ  орын

Иманғалиева  Мазлұмат

49

Бексұлтан  Калихайдаров

Республикалық  Ұлттық  Интернет  Олимпиадасы дүниетану  пәнінен

 

 

ІІ  орын

Иманғалиева  Мазлұмат

50

Нұрай  Нұрланқызы

Республикалық  Ұлттық  Интернет  Олимпиадасы  қазақ  тілі  пәнінен

 

 

І орын

Иманғалиева  Мазлұмат

51

Асылым  Темірболатқызы

Республикалық  Ұлттық  Интернет  Олимпиадасы  қазақ  тілі  пәнінен

 

 

 

І орын

Иманғалиева  Мазлұмат

52

Ерікқызы  Шынар

Республикалық  Ұлттық  Интернет  Олимпиадасы  қазақ  тілі  пәнінен

 

 

 

І  орын

Иманғалиева  Мазлұмат

53

Марғұлан  Төлеген

Республикалық  Ұлттық  Интернет  Олимпиадасы  дүниетану пәнінен

 

 

І  орын

Иманғалиева  Мазлұмат

54

Талғаров  Арсен

 

Жас  жеткіншектер  мен  оқушыларды  шығармашылық  және  көркемдік  қиялдау  дағдыларын  дамыту  мақсатында  ұйымдастырылған  Республикалық«Қыс  сиқыры»  атты  байқау

 

 

3 орын

Утегенова  Гүлмира

55

Нұржанқызы  Әлия

 

Жас  жеткіншектер  мен  оқушыларды  шығармашылық  және  көркемдік  қиялдау  дағдыларын  дамыту  мақсатында  ұйымдастырылған  Республикалық«Қыс  сиқыры»  атты  байқау

 

 

1 орын

Утегенова  Гүлмира

56

Төлегенова  Бибігүл

Жас  жеткіншектер  мен  оқушыларды  шығармашылық  және  көркемдік  қиялдау  дағдыларын  дамыту  мақсатында  ұйымдастырылған  Республикалық«Қыс  сиқыры»  атты  байқау

 

 

2 орын

Утегенова  Гүлмира

57

Халидоллаева  Балауса

8

Жас  жеткіншектер  мен  оқушыларды  шығармашылық  және  көркемдік  қиялдау  дағдыларын  дамыту  мақсатында  ұйымдастырылған  Республикалық«Қыс  сиқыры»  атты  байқау

 

 

2 орын

Утегенова  Гүлмира

58

Жалғауова  Есентай

5

Жас  жеткіншектер  мен  оқушыларды  шығармашылық  және  көркемдік  қиялдау  дағдыларын  дамыту  мақсатында  ұйымдастырылған  Республикалық«Қыс  сиқыры»  атты  байқау

 

 

 

Утегенова  Гүлмира